All Men of Good Character

Founding Fathers

Α

Spring ’08

Ben Franke | Frankie Muñoz | Zach Shor | Michael Catania | Corey Brill | Nick Kostopoulos | Josh Kravitz | Steve Benathen | Gabe Waxman | Brian Carrozza | Matt Ducharme | Dan Zabludovsky | Andrew Fraser | David O’Neill | Ian Carlson

β

Beta, Spring ’09

Paolo Shipman | Chandan Sharma | Sam Jacobs | Eric Sands | Evan Handsman | Louis DiLorenzo | John LeVine | Justin Izzo | Devin Concannon | Trevor Cox

ζ

Zeta, Spring ’11

Sam Hoffman | Sebastian Savino | Kevin Estok | Max Shillman | Daniel Lachman

η

Eta, Fall ’11

Ben Aghion | Corey Angelus | Avu Chaturvedi | John Choi | Vikas Desai | Justin Green | Nick Guerrero | Brandon Lam | Kevin Tkach | Spiro Tzakis | Cameron Wolf

θ

Theta, Spring ’12

Jared Arcari | Cody Goodrich | Jeremy Jones | Kevin Liu | Devin Lynch | Tom Mishra | Nick Nardulli | David Rishty | Steve Roche | Shaan Shivdasani | Justin Song | James Tweel

ι

Iota, Fall ’12

Lorenzo Azevedo | Matin Babaev | Christian DeFranco | Nick Hergesheimer | Andre Li | Jason Schoenfeld | Marcelo Segura | David Suozzo | Evan Sutherland | Max Wiseltier | Patrick Weir

κ

Kappa, Spring ’13

Jack Ciapciak | Julian Craitar | Lingming Kong | David Park | Ryan Parrish | Michael Persall | Mike Sheptock | Henry Wang

λ

Lamda, Fall ’13

Ian Black | Ari Bressman | Josh Kann | Danny Linhardt | Dallas Mahan | Ben Gershenov | Alex Shimoff | Michael Stromer | Charlie Whitehead

μ

Mu, Spring ’14

Amit Naik | Corbin Penland | David Bernheim | David Guoning Li | Felix Murphet | George Miller | Jake Allan | Mike Wolfson | Myles Stephens | Rafid Azad | Toland Kister | Tyler Hlasny

ν

Nu, Fall ’14

Dan Farrell | Gus Rouleau | Jeff Waters | Alex Hogarth | Craig Epstein | Steven Lu | Henry Lyons | Steve Parlamas | Jacob Small | John Dooney

ξ

Xi, Spring ’15

Arthur Viegas | Corey Wellheimer | Gio Fusco | Grant Allen | Jon Wang | Joshua Annex | Liszter Li | Manraj Multani | Matt Duffy | Mikey Levitt | Kevin Kehne | Ryan Baca | Tim Roofian | Toby Matthew | Zack Gindes

ο

Omicron, Fall ’15

Alexander Wei | Christian Pasqualini | Fahad Iqbal | Jordan Schopick | Krish Maria | Kush Kalra | Landon Garkinfel | Matt Birkenholz | Mauricio Gil | Max Heng | Michael Look | Miguel Angarita | Robbie Roisenberg | Sameh Ahsan

π

Pi, Spring ’16

Anthony Isenberg | Brian Suarez | Gabe Amram | George Hajjar | Hiren Patel | Jordan Cohen-Kaplan | Max Kaplan III  | Saad Masood | Sam Brown | Tarek Afifi | Thomas Perskin | Will Keith

ρ

Rho, Fall ’16

Armin Hamadini | Daniel Lindoso | Eli Kravetz | Idris al-Hadidi | Jon Poulter | Justin Fischer | Justin Park | Liam Carmody | Oliver Jiang | Zhan Ng

σ

Sigma, Fall ’17

Abe Thomas | Adam Doynow | Adam Dicce | Alex Ivanoff | Ankit Mehra | Austin Stenstedt | Bobby Kirschenbaum | Chase Garrott | Chris Kim | Dante Sacco | David Glaser | Dhruv Malhotra | Dimitri Henry | Egor Cherenkov | Jacob Duff | Jacob Wells |  Joey Mancini | Jordan Portugal | Josh Sheehan | Martin Adnet | Matthew Fischetti | Max Henkel-Wallace | Ravi Ehrbeck-Malhotra | Rohan Jaitley | Samir Vaidya | Sayak Ghosh | Shahrose Saini | Wilbert Pariguana | Yuri Kovshov

τ

Tau, Spring ’18

Andrew Cai | Blake Gruendl | Dan Sudit | Dhruv Shankar | Ethan Kobrin | Giovanny Motoa | Jack O’Donovan | Kellan Cupid | Kyle Anderson | Michael Burger | Nassir Ali | Raymond Reyes | Tino Chigumira | Winston Lau | Yifu Yu

υ

Upsilon, Fall ’18

Ricardo Aguiar | Areeb Ahsan | Ethan Datz | Keith Dusling | Jelani Jones | Jake Laven | Adam Lewis | Nick Morgan | Chris Park | Dominick Perez | Austin Terchek

Φ

Phi, Spring ’19

Jacob Baum | Dimitri Belessakos | Saahil Chamdia | Cameron Gilbert | Stephen Lai | Jimmy Lee | Jonathan Li | Namik Murduroglu